Soutěžní ročník 2018/2019

Podzimní část

KoloDenČasPořádající oddílMísto konáníVýsledekGalerie
3.neděle, 21.08.202211:55FK TurnovKrajský přebor, Turnov - tráva, UMT (změna termínu na 12.11. od 11:30 )
4.sobota, 27.08.202211:55SK VTJ RAPID Liberec AKrajský přebor, Tráva Svojsíkova
Soupeř FK Stráž pod Ralskem 
13:1
4.neděle, 28.08.202210:00SK VTJ RAPID Liberec BI.A třída - Západ, Tráva Svojsíkova
Soupeř TJ Sokol Ruprechtice
 

5:3
1.středa, 31.08.202216:55SK VTJ RAPID Liberec AKrajský přebor, Tráva Svojsíkova
Soupeř SK Studenec/H.Branná
8:3
5.sobota, 03.09.202210:00FK Krásná Studánka/Slovan LB- dívkyI.A třída - Západ, Tráva Kr. Studánka8:0
5.neděle, 04.09.202211:25FK SLOVAN Hrádek n.NKrajský přebor, UMT Hrádek n.N.1:9
6.neděle, 11.09.202210:00FC Slovan Liberec U13KP U13 utkání na Letce, výběr ročníku 2010 a 2011
6.neděle, 11.09.202210:00SK VTJ RAPID Liberec BI.A třída - Západ, Tráva Svojsíkova
Soupeř TJ Lokomotiva Česká Lípa
8:3
7.sobota, 17.09.202211:25TJ Sokol DoubíKrajský přebor, UMT Doubí0:2
7.sobota, 17.09.202213:15TJ Sokol DoubíI.A třída - Západ, UMT Doubí3:0
8.sobota, 24.09.202211:55SK VTJ RAPID Liberec AKrajský přebor, Tráva Svojsíkova
Soupeř FC Nový Bor
0:5
2.středa, 28.09.202211:55SK VTJ RAPID Liberec AKrajský přebor, Tráva Svojsíkova
Soupeř SK Semily/Lomnice n.P.
9.sobota, 01.10.202210:00TJ Sokol RuprechticeI.A třída - Západ, Tráva Ruprechtice
9.neděle, 02.10.202211:25TJ Sokol RuprechticeKrajský přebor, Tráva Ruprechtice
10.sobota, 08.10.202211:55SK VTJ RAPID Liberec AKrajský přebor, Tráva Svojsíkova
Soupeř TJ Jiskra Mimoň
10.neděle, 09.10.202210:00SK VTJ RAPID Liberec BI.A třída - Západ, Tráva Svojsíkova
Soupeř FK Krásná Studánka/Slovan LB- dívky
11.neděle, 16.10.202212:00FA Jablonec/Ž.BrodKrajský přebor, Tráva Ž. Brod 
3.neděle, 16.10.202215:00FK Arsenal Česká LípaI.A třída - Západ, UMT Č. Lípa 
12.sobota, 22.10.202211:55SK VTJ RAPID Liberec AKrajský přebor, Tráva Svojsíkova
Soupeř TJ Lokomotiva Česká Lípa
2.neděle, 23.10.202214:00SK VTJ RAPID Liberec BI.A třída - Západ, Tráva Svojsíkova
Soupeř TJ Sokol Doubí
13.sobota, 29.10.202211:25SK JilemniceKrajský přebor, Tráva Jilemnice 
1.sobota, 29.10.202213:15TJ Lokomotiva Česká LípaI.A třída - Západ, Tráva LOKO Č. Lípa
14.neděle, 06.11.202211:15SK Studenec/H.BrannáKrajský přebor, Tráva Studenec 
8.neděle, 13.11.202211:00SK VTJ RAPID Liberec BI.A třída - Západ, Tráva Svojsíkova
Soupeř FK Arsenal Česká Lípa
Přátelská utkání
pátek, 05.08.202217:00Český DubTráva Č. Dub
Soupeř LOKO VLTAVÍN U13 (sraz 16:00 v Č. Dubu)
10:6
středa, 10.08.202217:00Soustředění Nové město pod SmrkemTráva Nové město pod Smrkem
Soupeř FC Slovan Liberec WU 13
čtvrtek, 11.08.202217:00Soustředění Nové město pod SmrkemTráva Nové město pod Smrkem
Soupeř Slovan Frýdlant U13
pondělí, 22.08.202216:00SK VTJ RAPID Liberec ATráva Svojsíkova
Soupeř FC SLOVAN LIBEREC U13
neděle, 11.09.202210:00FC Slovan Liberec U13
neděle, 11.09.202210:00FC Slovan Liberec Stadion Letka, Akademie Slovan Liberec

Jarní část

KoloDenČasPořádající oddílMísto konáníVýsledekGalerie